Zita Rigondeaux

/ rodená Geňová / vydala sa za Kubánca za 3500 €, aby tu mohol zostať. Momentálne pracuje ako dokladačka jogurtov v nemenovanom markete. Okrem toho spieva v kapele BijouTerrier. Obľubuje slivkové knedle.

Gejza Pandou

Gitarista kapely BijouTerrier. Narodil sa slobodnej matke a keď mal dva roky, matka si vzala bývalého veľvyslanca Senegalu, ktorý sa volá Arnaud Thaded MPandou. Neskôr sa kvôli úradom Gejzové meno upravilo. Zbiera použité tyčinky do uší a draží ich cez internet. Študuje piatym rokom druhý ročník Zverolekárskej fakulty v Bratislave. Miluje sójové rezy, vystačí si s nimi celý deň.

Imrich Ujlaky

Do 18-ich sa volal po otcovi Vojtech. Potom sa nechal premenovať na Imricha , lebo mu vadil v mene ,,chuj,,. Robil tri mesiace v Amerike , odvtedy rozpráva po slovensky s anglickým prízvukom. Obľubuje granatír a kvašáky. Momentálne hrá na bicie v kapele BijouTerrier.

Vojtech Ujlaky

Imrichov otec. Nikdy mu nevadil v mene ,,chuj,,. Už 39 rokov pracuje ako merač hladiny vody na povodí Váhu. Hovorí pekne po slovensky a špatne po nemecky. Okrem iného spieva v kapele BijouTerrier. V kapele ho volajú familiárne strýco. Obľúbená činnosť varenie guľášu a zbierka motýľov.

Seržant Ajen

Seržanta Ajena vykopli z armády pre nedostatok voľných miest na psychiatrickej liečebni v Pezinku. Hrá v kapele Bijouterrier na AK47.

Majka F.T.G.

Majka je najnovší prírastok v kapele Bijouterrier na pozícii "spevák / škriekač". Nikto vlastne nevie, čo znamená F.T.G. v jeho mene. Keď to náhodou zistíte, dajte nám vedieť, lebo on nám to nechce povedať.

Valentín Rozsa

Last van Róža Valentín mádr fákr komplet tím. Ohľadom jeho charakteristiky - radšej No Comment!